O Firmie

Kompleksowe rozwiązanie dla osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych  ceniących sobie wysoką jakość świadczonych usług w zgodzie z konkurencyjnymi cenami. Specjalizujemy się w  oczyszczaniu, sprzątaniu, porządkowaniu i opróżnianiu mieszkań prywatnych oraz lokali użyteczności publicznej po zmarłych, zgonach naturalnych i samobójstwach. W obrębie tej specjalizacji działamy na terenie całej Polski.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo także oczyszczanie i sprzątanie zaniedbanych mieszkań (melin), po osobach chorych na chorobę: alkoholową, psychiczną i zbieractwie. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt do wykonywania usług które leżą w zasięgu naszej działalności. Podchodzimy z wielką starannością do każdego zlecenia.
Dbając o komfort i bezpieczeństwo stosujemy najwyższej jakości atestowane środki przeznaczone do dezynsekcji (usuwanie insektów), dezynfekcji (odkażanie), dezodoryzacji (usuwanie nieprzyjemnych zapachów). Zajmujemy się odpowiednim wywozem i utylizacją rzeczy skażonych. Prowadzimy TANI wywóz śmieci, mebli, sprzętu RTV i AGD, złomu, starych ubrań oraz wszelkiego rodzaju zbędnego wyposażenia mieszkań oraz lokali. Zajmujemy się SKUTECZNĄ dezynsekcją metodą zamgławiania ulv. Jest ona najskuteczniejszą i zarazem najbezpieczniejszą dla ludzi i zwierząt domowych formą usuwania pluskiew, karaluchów, prusaków, larw, mrówek i innych uciążliwych insektów. Specjalizujemy się również w dezynfekcji mieszkań po osobach schorowanych, zgonach, „zbieraczach” oraz ich dezodoryzacją czyli ogólnie mówiąc usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. Porządkujemy działki oraz wywozimy z nich zbędne rzeczy.

Pracujemy dla:

– Osób prywatnych

 

– Firm

 

– Prokuratury

 

– Policji

 

– Sanepidu

 

– Poradni, klinik i szpitali

 

– Wspólnot mieszkaniowych

 

– Spółdzielni mieszkaniowych

 

  PROFESJONALIZM

 Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego powierzonego zlecenia, okazane zaufanie buduje trwałą współpracę

 

WYSOKA JAKOŚĆ

Świadczymy usługi w oparciu o najwyższe normy i standar, używamy wyłącznie atestowanych i bezpiecznych środków

PISEMNA GWARANCJA

Każda usługa poparta jest wystawieniem odpowiedniej dokumentacji oraz udzielana jest gwarancja

PRYWATNOŚĆ

Cenimy prywatność naszych klientów dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zachowaniem empatii

Nagłe sprawy i sprzątanie po zgonach pracujemy 24h

tel: 698-889-338