Wywóz śmieci Łódź

Wywóz śmieci jest kolejną usługą, którą zajmuje się firma Arsen. Oprócz zajmowania się kompleksowo sprzątaniem prowadzimy również wywóz i utylizację:

  • starych mebli
  • materiałów poprodukcyjnych (ścinki materiałów, makulatura itp.)
  • sprzętu rtv i agd
  • gruzu
  • złomu
  • wykładziny i dywany
  • zbędne wyposażenie biur, sklepów i firm
  • odpady skażone i niebezpieczne
  • elektroniki

Prowadzimy współpracę z firmą zajmującą się utylizacją materiałów: skażonych, biologicznych i niebezpiecznych.

Posiadamy odpowiednie miejsce do składowania, sprzęt i doświadczony personel.

Ład i porządek to dla nas bardzo cenne wartości. Misją naszej firmy jest porządkowanie przestrzeni i otoczenia wokół Was. W czystym środowisku żyje się po prostu lepiej. Z tego też powodu oferujemy usługę wywozu śmieci na terenie Łodzi i okolic.

Każdego miesiąca, tygodnia, dnia gromadzimy wokół siebie przedmioty, powiększamy swoje gospodarstwa. Z czasem nadchodzi jednak moment zmian. Coś burzymy, przebudowujemy, coś wyrzucamy. Stare przedmioty zastępowane są przez nowe. Nie wszystkie odpady można tak po prostu wrzucić do śmieci. Kiedy mamy do czynienia z gabarytowymi odpadami, takimi jak stare meble, wykładziny, dywany, albo wyposażenie przestrzeni biurowych, wyrzucenie ich do śmietnika nie wchodzi w grę. Przy pozbywaniu się takich uciążliwych odpadów konieczny jest specjalny transport i utylizacja.

Wywóz starego sprzętu AGD i RTV w Łodzi

Tak samo rysuje się sytuacja w momencie gdy pozbywamy się starego lub zepsutego sprzętu RTV i AGD. Tak zwane elektro-śmieci nie powinny być wyrzucane do ogólnego śmietnika. Mając na uwadze dobro przyrody i czystość środowiska, organizujemy wywóz śmieci elektronicznych. Nasz doświadczony personel odbierze wszelkie niepotrzebne sprzęty i przewiezie je w specjalnie do tego wytypowane miejsce.

Wiemy, że zdarzają się sytuacje, gdy wywóz śmieci, sprzętów, mebli itd. wiąże się z porządkowaniem mieszkania po zmarłej osobie. W takim przypadku, przedmioty mające styczność z ciałem zmarłego, zanieczyszczone krwią powinny być zutylizowane w specjalistyczny sposób, tak by nie zagrażały otoczeniu. W tym celu współpracujemy z firmą doświadczoną w utylizacji skażonych i niebezpiecznych materiałów.

Usługę wywozu śmieci realizujemy na terenie całej Łodzi. Potrzebujesz wywieźć stare meble, gruz, makulaturę, złom, albo elektro-śmieci? Skontaktuj się z nami. Z pewnością ustalimy optymalny termin!