732-998-151 biuro@arsen-lodz.pl

Zwalczamy pluskwy domowe – odpluskwianie Łódź

Pluskwa domowa to rodzaj najbardziej uciążliwego insekta żywiącego się krwią ludzką lub zwierzęcą. Mikroskopijne kształty oraz możliwości szybkiej adaptacji w nowym otoczeniu powodują że jest ona wyjątkowo trudna do usunięcia. Ugryzienia jej powodują powstanie małej wysypki często błędnie mylonej jako uczulenie na proszek do prania lub nawet materiału użytego do produkcji odzieży. Zwykle po stwierdzeniu przez domowników występowania pluskwy dokonywana jest próba zwalczenia jej  przez zakup w różnych marketach budowlanych środka chemicznego w postaci sprayu. Bardzo często pomaga to ale na jakiś czas, i sytuacja powtarza się do zmęczenia. Powodem tego jest produkowanie przez producentów środków insektobójczych preparatów o zaniżonej koncentracji. Przez co następuje zakup kolejnych środków tego samego rodzaju w nadziei że to co coś pomoże. Dostępnych jest w internecie wiele środków do usuwania wszelkiego rodzaju insektów. Jednakże żaden producent nie daje gwarancji że użycie środka wyprodukowanego przez niego da gwarancję skuteczności!!!

Jak zwalczyć pluskwę domową ?

Metod jest wiele każda różni się od siebie ceną i skutecznością m.in. metoda termiczna do użycia której wykorzystuje się gorącą parę wodną pod ciśnieniem. Jest to metoda najtańsza i najbezpieczniejsza jednakże z racji iż pluskwa jest trudnym przeciwnikiem  może być mało skuteczna i stosuje się ją jako dopełnienie innych zastosowanych metod. Bardzo skuteczną i tanią jest metoda zamgławiania ULV. Wykorzystuje się w niej generator zimnej mgły oraz mikrokapsułki biologiczne 3 generacji. Substancja biologiczna zakryta w mikrokapsułce po kontakcie z pluskwą pęka i oblepia insekta wpływając na jego rozwój, po pewnym czasie maksymalnie po 24h pluskwa usycha i również zaraża inne insekty które nie miały kontaktu z preparatem. Zamgławianie ULV stanowi tanią alternatywę pomiędzy metodą termiczną, a wymrażaniem. Najskuteczniejszą metodą, ale nie nalażącą do tanich należy wymrażanie pluskiew. Koszt wacha się od 1500zł-3000zł na czas wykonania usługi trzeba opuścić mieszkanie do 24h. Usunięcie pluskwy domowej w tej metodzie występuje poprzez użycie suchego lodu o temperaturze -68 stopni celcjusza.

Co oferuje firma ARSEN

Stawiając na firmę Arsen Specjalistyczne Usługi Sprzątające dajesz sobie i swoim bliskim gwarancję na skuteczność w likwidacji pluskwy domowej. Działamy w oparciu o metodę zamgławiania ULV która jest najnowocześniejszą a zarazem najskuteczniejszą i bezpieczną dla ludzi formą usuwania pluskwy oraz profilaktyki. Pracownik  dokonuje dokładnych oględzin oraz lokalizuje miejsca występowania pluskwy. Do Metody zamgławiania ULV stosujemy wyłącznie sprawdzone i atestowane środki biologiczne. Jako dopełnienie wykorzystujemy metodę terminczną jeżeli jest takie życzenie klienta albo jeśli sytuacja tego wymaga.

Dlaczego używamy Środków Biologicznych ?

Ponieważ są bardzo bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży, alergików oraz zwierząt. Po około 1 godzinie od wykonania zamgławiania z ich użyciem można spokojnie powrócić do miejsca przebywania. Należy przemyć dokładnie rzeczy i sprzęt który z którym człowiek ma kontakt. Nie należy jednakże przemywać podłóg i ścian przez okres około tygodnia ponieważ powoduje to zmycie mikrokapsułki którą żywi się pluskwa. Wrażliwość insektów występuje po 5 minutach, ograniczenie żywotności najpóźniej po 30 minutach, a śmierć w ciągu 24 godzin. Pluskwa domowa mająca kontakt z mikrokapsułką (niewidoczną gołym okiem) pęka pokrywając insekta środkiem biologicznym wpływającym na jego rózwój (po krótkim czasie usycha). Dzięki zastosowaniu zamgławiacza ULV i rozprowadzeniu mikrokapsułek o wielkości 20 mikronów preparat pozostaje na w miejscach których pluskwy się ukrywają od 2 do 4 tygodni, a często nawet dłużej.

Gwarantujemy :

  • DYSKRECJĘnasi pracownicy przyjeżdżają nieoznakowanym samochodem oraz przebierają się w odzież roboczą po wejściu do pomieszczeń
  • USUNIĘCIE INSEKTÓW W 100%bez dodatkowych kosztów
  • GWARANCJĘ NA USŁUGĘna podstawie protokołu dezynsekcji
  • SKUTECZNOŚĆ nie oszczędzamy na użytych środkach
  • BEZPIECZEŃSTWO stosujemy tylko sprawdzone środki BIOLOGICZNE, które nie szkodzą ludziom, dzieciom oraz zwierzętom.
  • DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA na terenie Łodzi

Po wykonanej usłudze pracownik rozstawia w newralgicznych miejscach pułapki lepowe do oceny skuteczności zastosowanego preparatu biologicznego.

Na życzenie klienta lub jeżeli sytuacja tego wymaga jako dopełnienie Metody ULV stosujemy metodę termiczna przy użyciu maszyny do wytwarzania pary wodnej pod ciśnieniem i temperaturze 180 stopni Celcjusza.

NA TERENIE ŁODZI DOJAZD GRATIS!

Poza granicami Łodzi dojazd za 1km = 1zł liczone od siedziby firmy.

U NAS NIE PŁACISZ ZA WYKONANIE USŁUGI TYLKO ZA POZBYCIE SIĘ PLUSKIEW!

Obsługiwane miejscowości:

Łódź, Zgierz, Brzeziny, Pabianice, Sokolniki, Bełchatów, Tuszyn, Rzgów, Sieradz, Opoczno, Uniejów, Łowicz, Łask, Wieluń, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Spała, Skierniewice, Stryków, Ozorków, Biała Rawska, Pajęczno, Łęczyca, Sulejów, Bronisławów, Grotniki

Masz pytania ?

Zachęcamy do kontaktu 732-998-151