732-998-151 biuro@arsen-lodz.pl

Dezynsekcja Łódź

Dezynsekcja –  to krótko mówiąc zwalczanie uciążliwych insektów takich jak prusaki, karaluchy, pchły, pluskwy domowe itp… Metod stosowanych jest wiele m.in. termiczne (użycie suchej pary o temperaturze do 180 stopni Celcjusza), chemiczne (środki owadobójcze) lub biologiczne (mikrokapsułki wypływające na rozwój metabolizm insekta „szybsze obumieranie”).

Dezynsekcja metoda termiczna

Polega na wykorzystaniu maszyny wytwarzającej parę wodną pod ciśnieniem o temperaturze nie przekraczającej 180 stopni Celcjusza. Jest ona najbezpieczniejsza ponieważ środkiem służącym do jej wykonania jest woda. Jednakże jest to metoda uzupełniająca, która jest dopełnieniem innych zastosowanych do usługi skutecznej dezynsekcji.

Dezynsekcja metoda ULV SKUTECZNIE

Pracownik sporządza wodny roztwór środka biologicznego, który ulega biodegradacji (nie jest szkodliwy dla środowiska). Wytworzona maszynowo zimna mgła oraz mikrokapsułki zawarte w cieczy roboczej wnikają w każdą szczelinę. Insekt który obcuje z zastosowanym środkiem po pewnym czasie usycha samoistnie. Bardzo ważne aby w czasie wskazanym przez pracownika, nie czyścić powierzchni użytkowych, ponieważ powoduje to usunięcie rozpylonej mikrokapsułki. Metoda ta jest wysoce skuteczna. Po około 1 godzinie od wykonanej usługi można wrócić do miejsca przebywania i normalnie funkcjonować. 

Dezynsekcja metoda chemiczna

W tej metodzie  jest wykorzystywany środek chemiczny (insektycyd) który jest rozpylany w miejscach największych skupisk insektów. Wykorzystanie tej metody jest podyktowane faktem nie działania żadnej innej z powyższych metod. Jest to metoda najskuteczniejsza jednakże na czas jej użycia jest konieczne opuszczenie pomieszczeń na czas do 12 godzin po tym czasie ważne żeby dokładnie przewietrzyć pomieszczenie poddane opryskowi.

Gwarantujemy :

  • DYSKRECJĘnasi pracownicy przyjeżdżają nieoznakowanym samochodem oraz przebierają się w odzież roboczą po wejściu do pomieszczeń
  • USUNIĘCIE INSEKTÓW W 100%bez dodatkowych kosztów
  • GWARANCJĘ NA USŁUGĘna podstawie protokołu dezynsekcji
  • SKUTECZNOŚĆ nie oszczędzamy na użytych środkach
  • BEZPIECZEŃSTWO stosujemy tylko sprawdzone środki BIOLOGICZNE, które nie szkodzą ludziom, dzieciom oraz zwierzętom.
  • DARMOWY DOJAZD DO KLIENTA na terenie Łodzi

Wystawiamy PROTOKÓŁ WYKONANIA DEZYNSEKCJI, DEZYNFEKCJI lub DEZODORYZACJI wraz z wyszczególnieniem użytych środków oraz miejsc w których została przeprowadzona usługa. Stosujemy tylko atestowane i sprawdzone środki do wszystkich wyżej wymienionych usług.

Jak należy przygotować się do dezynsekcji ?

Przed wykonaniem usługi należy osłonić sprzęt elektroniczny wrażliwy na wilgoć. Rozpylone wodne roztwory środka biologicznego lub chemicznego mogą spowodować uszkodzenie wartościowego sprzętu. Można to wykonać poprzez przykrycie np prześcieradłem albo owinięcie folią spożywczą. Żywność powinna być schowana do lodówki lub szczelnie zakryta.

Warto pamiętać po wykonanej usłudze zamgławiania ULV

Przez 7 dni od wykonania oprysku nie należy czyści podłóg oraz ścian ponieważ powoduje to zmycie struktury mikrokapsułki. Można jedynie przeczyścić blaty, stół oraz krzesła.

 Jako nieliczni dysponujemy sprzętem do dezynsekcji przemysłowej!

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DEZYNSEKCJI PO ZGONACH, SAMOBÓJSTWACH itp

Wykonujemy dezynsekcje tylko w granicach województwa Łódzkiego!

Na terenie Łodzi dojazd GRATIS!

Poza granicami Łodzi dojazd za 1km = 1zł liczone od siedziby firmy.

Obsługiwane miejscowości:

Łódź, Zgierz, Brzeziny, Pabianice, Sokolniki, Bełchatów, Tuszyn, Rzgów, Sieradz, Opoczno, Uniejów, Łowicz, Łask, Wieluń, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Spała, Skierniewice, Stryków, Ozorków, Biała Rawska, Pajęczno, Łęczyca, Sulejów, Bronisławów, Grotniki

Masz pytania ?

Zachęcamy do kontaktu 732998151