732-998-151 biuro@arsen-lodz.pl

Dezynfekcja Łódź

Dezynfekcja to zwyczajnie odkażanie, czyli usuwanie drobnoustrojów wirusów lub czynników bakteriotwórczych z miejsc w których mogły być skażone przez ludzi lub zwierzęta. Wykonuję się ją w sytuacjach gdzie możliwy jest ponowny kontakt człowieka ze skażonymi miejscami. Stosuje się do tego środki chemiczne które dodatkowo czyszczą powierzchnie poddane dezynfekcji.

Jak to wygląda w firmie ARSEN

W naszej firmie zajmujemy się kompleksowo usługą dezynfekcji. Stosowane przez nas środki są w 100% skuteczne i bezpieczne. Dbając o komfort nasi pracownicy do każdej dezynfekcji podchodzą z zastosowaniem najwyższych norm własnego bezpieczeństwa (użycie masek pełnotwarzowych, kombinezonów chemicznych, oraz odpowiedniego obuwia). Po każdej usłudze sprzęt jest starannie czyszczony i również odkażany. Działamy w oparciu o przepisy międzynarodowe które wyraźnie wskazują jak powinna wyglądać prawidłowo każdorazowa dezynfekcja. Stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne. Pracownik dokładnie informuje o zastosowanych środkach oraz czasie po którym można powrócić do pomieszczeń lub miejsc poddanych dezynfekcji.

Do kogo kierowane są usługi dezynfekcji:

– osoby prywatne

– firmy wytwarzające żywność, leki, kosmetyki

– laboratoria

– szpitale, poradnie, klinik zarówno państwowe jaki i prywatne

– spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Pracujemy na zlecenie Sanepidu, Prokuratury i Policji!

Przeważnie usługę dezynfekcji popieramy użyciem usługi dezodoryzacji (usuwaniem nieprzyjemnych zapachów). Wystawiamy stosowną dokumentację z wyszczególnieniem użytch środków

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DEZYNFEKCJI PO ZGONACH, SAMOBÓJSTWACH itp.

Masz pytania ?

Zachęcamy do kontaktu 732998151