732-998-151 biuro@arsen-lodz.pl

Dezodoryzacja Łódź

Dezodoryzacja – jest usługą polegającą na usunięciu nieprzyjemnych zapachów (fetoru). Powstają one przez np. rozkładające się od dłuższego czasu zwłoki ludzkie lub zwierzęce, osoby cierpiące na syndrom „zbieractwa” i innym różnym sytuacją mogącym wytworzyć nieprzyjemnych zapach.
W firmie Arsen posiadamy doświadczonych pracowników, którzy wielokrotnie wykonywali wiele skutecznych dezodoryzacji. Zwykle były to pomieszczenia gdzie rozkładały się przez dłuższy czas zwłoki ludzkie. Usługa dezodoryzacji polega na usunięciu rzeczy przesiąkniętych „fetorem”, a następnie rozpyleniu odpowiedniego środka chemicznego neutralizującego uciążliwe oraz niekiedy szkodliwe dla zdrowia ludzkiego zapachy. Ważne żeby usługa była wykonana dokładnie dlatego po każdym z etapie czyszczenia oraz dezodoryzacji jest dokonane ponowne sprawdzenie. Często inne firmy stosują ograniczoną ilość środków przez co nieprzyjemne zapachy powracają!!!

Dezodoryzacja w firmie Arsen

W firmie Arsen posiadamy doświadczonych pracowników, którzy wielokrotnie wykonywali wiele skutecznych dezodoryzacji. Zwykle były to pomieszczenia gdzie rozkładały się przez dłuższy czas zwłoki ludzkie. Usługa dezodoryzacji polega na usunięciu rzeczy przesiąkniętych „fetorem”, a następnie rozpyleniu odpowiedniego środka chemicznego neutralizującego uciążliwe oraz niekiedy szkodliwe dla życia ludzkiego zapachy. Ważne żeby usługa była wykonana dokładnie dlatego po każdym z etapie czyszczenia oraz dezodoryzacji jest dokonane ponowne sprawdzenie. Często inne firmy stosują ograniczoną ilość środków przez co nieprzyjemne zapachy powracają!!!

Specjalizujemy się w dezodoryzacji mieszkań zapuszczonych tzw.”melin”, pomieszczeniach w których przez dłuższy czas rozkładały się zwłoki ludzkie lub zwierzęce, komórek i piwnic w których był składowane różne chemikalia i innych nietypowych miejsc które powinny być poddane usłudze dezodoryzacji.

ARSEN TO GWARANCJA SKUTECZNEJ DEZODORYZACJI. Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ ŻE WSZYSTKIE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE.

Masz pytania ?

Zachęcamy do kontaktu 732-998-151